top of page

STANGRUMO ĮSIKŪNIJIMAS

Anticeliulitinis formuojantis MASAŽAS

Kursus veda Simona Mikalauskaitė, medikė turinti 15 metų patirtį gilinantis į estetikos ir sveikatinimo sritį, holistinis priėjimas ir nuoširdus rūpestis užaugino platų klientų ratą

Šią anticeliulitini, formuojančio ir limfodrenažinio masažo techniką išmokau prieš 14 metų ir per tą laiką ėjau į daugybę kitų liekninančių, anticeliulitinių masažų kursų toliau. Iš jų pridėjau kelis veiksmingus judesius ir ištobulinau, padariau šią techniką dar veiksmingesne. 

Pati lankiausi SPA ir masažų centruose ir būtent specialiai eidavau į anticeliulitinius masažus, kad pajaučiau kitų masažuotojų technikas. Per dešimtmetį neteko rasti geresnės ir veiksmingesnės technikos. 

Tai patvirtino ir platus mano klienčių ratas. Buvo moterų išbandžiusių praktiškai viską kas įmanoma naikinant celiulitą ir jos man tvirtino, kad vienintelė ši technika tikrai yra veiksminga.

Prieš porą metų pati nustojau daryti kūno masažus apskritai, nes tai tikrai nėra pasivaikščiojimas parke. Ši technika yra sunki fiziškai masažuotojui, nebandysiu įvilkti nieko į vatą.

Jeigu matote prasmę tame ir intensija širdyje yra švari galima dirbti šį darbą nepavargstant. Pabandysiu tai perduoti. Iš širdies į širdį. 

Linkėjimai,

Simona

1 dienos arba 3 susitikimų po 3-4 ak.val. mokymuose gausite:

Aš turiu klausimų apie Anticeliulitinio masažo kursus:
 

Ačiū už Jūsų užklausą

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page