top of page
A7A6A156-01B6-4470-AF64-CE0008FD1905.png

AKADEMIJA

Pajaučiau, kad atėjo laikas dalintis 14 metų kauptomis žiniomis ir įgūdžiais. Atėjo ir suvokimas, kad nesidalinti jau negaliu. Mokysiu tik taip, kaip pati geriausiai perimdavau techniką ir pajautimą, - gyvai ir betarpiškai, su meile. Iš širdies į širdį.

 

Kiekvienas masažo judesys atrinktas ir tūkstantį kartų šlifuotas ir tobulintas, kad suteiktų realų poveikį ir norimą rezultatą, o ne tik atrodytų gražiai ir profesionaliai. Mokysiu, ne tik technikos, bet ir to kodėl iš tiesų grįžta žmonės - pajautimo, įsiklausymo. 

 

Tikrasis profesionalumas matosi ant klientų veidų ir kūnų, o svarbiausia grįžusioje akių šviesoje. Turinys svarbiau už formą. Tikrumas galingesnis už blizgantį paviršių.

 

Kviečiu įgyti tikrų ir efektyvių įrankių. 

LIFT MASTER nechirurginio veido pakėlimo masažo technikos kursai

LIFT MASTER nechirurginio veido pakėlimo masažo technikos kursai

2 dienų 1-2 arba 3-4 lygio kursai, individualųs arba du mokiniai. Po savaitės papildomas susitikimas žinias įtvirtinančiam egzaminui. Po egzamino įteikiamas baigtų mokymų sertifikatas. (20 ak.val.) 

STANGRUMO_ĮSIKŪNIJIMAS_1_main_edited.jpg

STANGRUMO ĮSIKŪNIJIMAS anticeliulitinio masažo kursai

1 dienos arba 3 susitikimų po 3-4 ak.val. mokymai. Pabaigoje žinias įtvirtinantis egzaminas, po kurio išduodamas sertifikatas. (12 ak.val.)

bottom of page